Bizi Takip Edin..

MENTAL ARİTMETİK...

Neden MEGA HAFIZA™? Neden MEGA ARİTMETİK™?

Mega Hafıza™ 1990’lı yıllarda Türkiye’de hafıza, zihinsel matematik ve beyin eğitimini başlatan köklü bir kuruluştur. Türkiye beynin sağ ve sol yarım küresinin birlikte ve dengeli kullanılması gerektiğini Dünya Hafıza Şampiyonu olan Melik Duyar’ın çeşitli televizyonlarda yaptığı hafıza gösterileriyle tanımıştır.

Melik Duyar hafıza gücü, zihinsel matematik, beyin eğitimi ve hızlı okuma gibi konularda sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada tanınan bir kişiliktir. Duyar şu anda Dünya Hafıza, Zihinsel Matematik ve Hızlı Okuma Olimpiyatları MEMORIAD™’ın da başkanlığını yapmaktadır. Onun eğitimlerine katılan ve eğitim setlerini çalışan çeşitli yaşlardaki öğrencilerin çeşitli TV kanallarında yaptığı gösteriler herkesi şaşırtmıştır.

Mega Aritmetik™ sistemi Dünya Hafıza ve Zihinsel Matematik Olimpiyatları MEMORIAD™’ın Başkanı olan Melik Duyar tarafından geliştirilmiş bir sistem olup, sistem şu anda MEMORIAD™ yönetimi tarafından tüm dünyaya dağıtımının yapılması amacıyla İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve Çince’ye çevrilmektedir. Yani sistem MEMORIAD™ yönetim kurulu tarafından onaylanmış global bir sistemdir.